Merhabalar;

Ala Matbaa, 2000 yılında küçük bir tasarım atölyesinde temelini atmış; grafik tasarım, fotoğraf ve illüstrasyon dallarında hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek için, okul eğitimini almış ve sektörde rüştünü ispat etmiş tasarımcıları da bünyesine katarak şirketleşmiştir. Profesyonel ekipmanları, grafik atölyesi, fotoğraf stüdyosu ve matbaası bulunan Ala Matbaa, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

2000 yılından günümüze kadar geçen süreyi sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururu yaşamış olan Ala Matbaa ; tanıtım, reklam, promosyon ve baskı sektöründe birçok kurumsal iş bitirmiş, sergiler açmış, birçok ödül ve iş bitirme teşekkür belgeleri almıştır.

Devlet kurumlarından özel kuruluşlara kadar (Cumhurbaşkanlığı, TBMM, SGK, ÇSGB, TİKA, MEB, Tedaş, Kamu İhale Kurumu, TUBİTAK, Başkent Doğalgaz, Kardemir, TÜV Türk, Memur Sen…) 500‘ü aşkın müşteriye hizmet veren Ala Matbaa sizlerin de çözüm ortağı olmaktan gurur duyacaktır.


Misyon

“Her Güzel Doğru Değildir. Bir İş Önce Doğru, Sonra Güzel Olmalıdır.”

Yaptığı her işin önce doğru, sonra güzel olmasını sağlar. Böylelikle müşterisini kandırmamış çıkarlarını gözetmiş olur.

vİZYON

“Modern, Yenilikçi ve Eğitimli”

Müşterisiyle büyür ve hedef büyütür.